ZMYWARKA
WOLNOSTOJĄCA 45 CM
KFDW 4641.1 X
KFDW 4641.1 X - zmywarka wolnostojąca 45 cm.
Dla oszczędnego i skutecznego zmywania.

SZEROKOŚĆ
45 CM

Zmywarka o takiej szerokości to idealne rozwiązanie do małej kuchni, w której liczy się każdy centymetr.

10
KOMPLETÓW

W domu dwuosobowej rodziny czy singla czekanie aż zmywarka się zapełni trwa czasem kilka dni, a to nie sprzyja higienie i powoduje, że w zmywarce pojawia się nieprzyjemny zapach. Zmywarka o załadunku 10 kompletów rozwiązuje ten problem - możesz zmywać oszczędnie codziennie lub co drugi dzień.

POŁOWA
ZAŁADUNKU

Rzadko bywasz w domu i brudzisz mało naczyń, ale chcesz, aby zmywanie było oszczędne? A może bardzo zależy Ci na czasie, a zmywarka jest zapełniona tylko częściowo? Pomoże Ci opcja połowy załadunku, która obniża zużycie wody i prądu.

6 PROGRAMÓW

Dopasowane do różnego stopnia zabrudzenia i różnego rodzaju naczyń programy gwarantują doskonałe efekty mycia za każdym razem. Wśród nich znajdziesz program do trudnych zabrudzeń, higieniczny 70oC, oszczędny, czy szybki 30 min.

AQUASTOP

Twój dom jest zabezpieczony przed zalaniem dzięki specjalnemu czujnikowi. W przypadku wykrycia wycieku, urządzenie automatycznie odcina dopływ wody.

REGULACJA
KOSZA GÓRNEGO

Dzięki regulacji dostosujesz kosz do rozmiarów kubków czy filiżanek, aby pomieścić ich jak najwięcej i by były zabezpieczone.

OPÓŹNIENIE
STARTU

Możesz ustawić pracę zmywarki tak, by rozpoczęła mycie z opóźnieniem, nawet do 19 godzin.

CZUJNIK
BRAKU SOLI

Sól ma ogromne znaczenie dla żywotności i efektywnego działania urządzenia. Dlatego, kiedy zdarzy Ci się zapomnieć wsypać sól, zmywarka samz Ci o tym przypomni.

KLASA
ENERGETYCZNA E

Pozwala sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Zużycie energii elektrycznej na 100 cykli to w modelu KDI 4643 zaledwie 76 kWh.