ZMYWARKA
WOLNOSTOJĄCA 60 CM
KFDW 6751.1 X
KFDW 6751.1 X - zmywarka wolnostojąca z trzecim koszem.
Dla jeszcze większej ilości czystych naczyń.

TRZECI
KOSZ

Dodatkowy kosz, umieszczony na samej górze zmywarki, został stworzony z myślą o jeszcze większej pojemności. Wyjmij dolny koszyk na sztućce i układaj je w najwyższym koszu, a zyskasz więcej miejsca na talerze czy garnki.

15
KOMPLETÓW

Umyj za jednym razem wszystkie naczynia po rodzinnym obiedzie czy wizycie gości.

POŁOWA
ZAŁADUNKU

Rzadko bywasz w domu i brudzisz mało naczyń, ale chcesz, aby zmywanie było oszczędne? A może bardzo zależy Ci na czasie, a zmywarka jest zapełniona tylko częściowo? Pomoże Ci opcja połowy załadunku, która obniża zużycie wody i prądu.

6 PROGRAMÓW

Dopasowane do różnego stopnia zabrudzenia i różnego rodzaju naczyń programy gwarantują doskonałe efekty mycia za każdym razem. Wśród nich znajdziesz program do trudnych zabrudzeń, higieniczny 70oC, oszczędny, czy szybki 30 min.

AQUASTOP

Twój dom jest zabezpieczony przed zalaniem dzięki specjalnemu czujnikowi. W przypadku wykrycia wycieku, urządzenie automatycznie odcina dopływ wody.

REGULACJA
KOSZA GÓRNEGO

Dzięki regulacji dostosujesz kosz do rozmiarów kubków czy filiżanek, aby pomieścić ich jak najwięcej i by były zabezpieczone.

OPÓŹNIENIE
STARTU

Możesz ustawić pracę zmywarki tak, by rozpoczęła mycie z opóźnieniem, nawet do 19 godzin.

CZUJNIK
BRAKU SOLI

Sól ma ogromne znaczenie dla żywotności i efektywnego działania urządzenia. Dlatego, kiedy zdarzy Ci się zapomnieć wsypać sól, zmywarka samz Ci o tym przypomni.

KLASA
ENERGETYCZNA E

Pozwala sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Zużycie energii elektrycznej na 100 cykli to w modelu KDI 4643 zaledwie 76 kWh.