No Frost Multi Cooling

Nie lubisz rozmrażania lodówki? My też nie! Przedłuż świeżość przechowywanych produktów dzięki systemowi niezależnego schładzania komór chłodziarki i zamrażarki.

Funkcja Eco

O domowy budżet zadba funkcja Eco, która automatycznie ogranicza zużycie energii, kiedy tylko pojawi się taka sposobność, na przykład, kiedy w chłodziarce znajduje się niewiele produktów.

Funkcja Super Freeze

Pozwala szybko zamrozić produkty dzięki nagłemu obniżeniu temperatury, dla zachowania ich jakości oraz składników odżywczych .

1. Balkoniki na drzwiach

Balkoniki na drzwiach to sposób na optymalne zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz urządzenia. Sprawdzą się w przypadku butelek, słoików oraz mniejszych artykułów, po które można wygodnie sięgnąć o każdym czasie. Stabilność produktów podczas zamykania i otwierania drzwi zapewniają antypoślizgowe wytłoczenia na dnie balkoników.

2. Wysoka klasa energetyczna

Wysoka klasa energetyczna F pozwala zredukować zużycie energii elektrycznej o około 20%, obniżając rachunki za prąd oraz chroniąc środowisko naturalne.

3. Sterowanie elektroniczne

Elektroniczny wyświetlacz LED pozwala na łatwe kontrolowanie poziomu schłodzenia żywności, a także precyzyjne sterowanie temperaturą wewnątrz urządzenia.

4. Oświetlenie LED

Innowacyjny system oświetlenia LED to idealne rozwiązanie dla osób ceniących energooszczędność oraz dbałość o środowisko naturalne.

1. 3 półki

Chłodziarka wyposażona została w 3 półki, które pozwalają na wygodną organizację przestrzeni wewnątrz urządzenia, dowolnie zmieniając ich ułożenie. Od teraz przechowywanie wysokich naczyń czy garnków z zupą dla całej rodziny nie będzie już problemem!

2. Możliwość przełożenia drzwi

Możliwość przełożenia drzwi zwiększa możliwości aranżacyjne – w zależności od warunków technicznych Twojej kuchni, zamontuj drzwi chłodziarki po lewej lub prawej stronie, tak, jak ci wygodnie.

3. Demontowalna uszczelka

Dzięki demontowanej uszczelce temperatura wewnątrz chłodziarki utrzymywana jest na odpowiednio niskim poziomie, a komfort użytkowania zapewnia możliwość wymiany uszczelki na nową w dowolnym momencie.

4. Szuflada na owoce i warzywa

Przenikanie się w lodówce wielu zapachów przestaje być problematyczne, kiedy korzystasz z dedykowanych szuflad na owoce i warzywa. Zachowują odpowiedni zapach produktów oraz przedłużają ich świeżość.