No Frost

Nie lubisz rozmrażać lodówki? My też nie! Specjalny system cyrkulacji powietrza zmniejsza jego wilgotność, dzięki czemu na ściankach nie osadza się lód, a brak lodu, to brak konieczności rozmrażania! Urządzenie wyposażone w Nofrost zużywa również mniej energii elektrycznej, co korzystnie wpływa na domowy budżet oraz środowisko naturalne.

Zawiasy Corner

Z myślą o warunkach technicznych każdej kuchni, urządzenie zostało wyposażone w zawiasy, które podczas otwierania nie wychodzą poza jego kontur. Umożliwia to ustawienie chłodziarki w narożniku pomieszczenia, co jest szczególną wartością w przypadku niewielkich wnętrz.

Automatyczne odszranianie

Uciążliwy, osadzający się szron na ściankach lodówki? To już przeszłość! Automatyczne odszranianie chłodziarki to funkcja, dzięki której krople wody gromadzą się na tylnej ściance urządzenia, a następnie trafiają do specjalnego pojemnika.

Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca

Lodówkę wolnostojącą można umieścić w dowolnym miejscu kuchni, niezależnie od istniejącej, czy planowanej zabudowy meblowej. Możliwości aranżacyjne zależą od ilości miejsca w kuchni oraz Twoich indywidualnych upodobań.

1. Balkoniki na drzwiach

Balkoniki na drzwiach to sposób na optymalne zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz urządzenia. Sprawdzą się w przypadku butelek, słoików oraz mniejszych artykułów, po które można wygodnie sięgnąć o każdym czasie. Stabilność produktów podczas zamykania i otwierania drzwi zapewniają antypoślizgowe wytłoczenia na dnie balkoników.

2. Wysoka klasa energetyczna

Wysoka klasa energetyczna F pozwala zredukować zużycie energii elektrycznej o około 20%, obniżając rachunki za prąd oraz chroniąc środowisko naturalne.

3. Sterowanie mechaniczne

Sterowanie mechaniczne pozwala na łatwe kontrolowanie poziomu schłodzenia żywności, a także precyzyjne sterowanie temperaturą wewnątrz urządzenia.

4. Oświetlenie LED

Innowacyjny system oświetlenia LED to idealne rozwiązanie dla osób ceniących energooszczędność oraz dbałość o środowisko naturalne.

1. 3 półki

Chłodziarka wyposażona została w 3 półki, które pozwalają na wygodną organizację przestrzeni wewnątrz urządzenia, dowolnie zmieniając ich ułożenie. Od teraz przechowywanie wysokich naczyń czy garnków z zupą dla całej rodziny nie będzie już problemem!

2. Pojemnik na owoce i warzywa

Nie musisz codziennie odwiedzać warzywniaka, kiedy masz dedykowany pojemnik ułatwiający przechowywanie! Odpowiednio niska temperatura przedłuża świeżość warzyw i owoców, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się pełnią witamin, a także nie marnować żywności.

3. Możliwość przełożenia drzwi

Możliwość przełożenia drzwi zwiększa możliwości aranżacyjne – w zależności od warunków technicznych Twojej kuchni, zamontuj drzwi chłodziarki po lewej lub prawej stronie, tak, jak ci wygodnie.

4. Demontowalna uszczelka

Dzięki demontowanej uszczelce temperatura wewnątrz chłodziarki utrzymywana jest na odpowiednio niskim poziomie, a komfort użytkowania zapewnia możliwość wymiany uszczelki na nową w dowolnym momencie.