CHŁODZIARKA
SIDE BY SIDE
KFSB 17192 NF D BG
KFSB 17192 NF D BG -
Lodówka side by side z podajnikiem lodu

PODAJNIK
LODU I WODY

Lód kruszony czy w kostkach? A może schłodzona woda? Z lodówką KFSB 17192 NF D BG masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Wybierz jedną z opcji, na którą akurat masz ochotę.

FITR
WODY

Lodówkę możesz podłączyć do sieci wodnej, a dzięki specjalnemu filtrowi zyskasz niemal nieograniczony dostęp do zdrowej, czystej i smacznej wody. Nie musisz już kupować wody butelkowanej. Mniej wody w plastiku to czystsza planeta.

NOFROST
MULTICOOLING

Oddzielny obieg chłodzenia zarówno dla lodówki, jak i zamrażarki sprawia, że zapachy z obu komór nie mieszają się. System optymalizuje temperaturę i poziom wilgotności osobno dla lodówki i zamrażalnika, dbając o to, by na ściankach nie osadzał się szron.

CZARNE
SZKŁO

Drzwi wykonane z czarnego szkła nadają lodówce elegancki i luksusowy charakter. Błyszczący front sprawia, że to duże urządzenie wygląda lżej i nie przytłacza pomieszczenia.

ORGANIZACJA NA
5

Koniec z szukaniem swojego ulubionego składnika do kanapek! Przejrzysty układ półek, szuflad i balkoników ułatwia codzienne korzystanie z lodówki i zachowanie porządku.

FUNKCJA SUPER
COOL

Maksymalnie krótki czas chłodzenia to gwarancja zachowania świeżości i wartości odżywczych przechowywanych produktów.

FUNKCJA SUPER
FREEZE

Pozwala w ekspresowym zamrozić produkty dzięki szybkiemu obniżeniu temperatury, dla zachowania ich jakości oraz składników odżywczych.

STEROWANIE
ELEKTRONICZNE

Czytelny i intuicyjny wyświetlacz pomoże Ci precyzyjnie ustawić temperaturę chłodziarki i zamrażarki. Dzięki niemu masz pełną kontrolę nad ustawieniami chłodzenia czy mrożenia.

FUNKCJA
ECO

O domowy budżet zadba funkcja Eco, która automatycznie ogranicza zużycie energii, kiedy tylko pojawi się taka sposobność, na przykład, kiedy w chłodziarce znajduje się niewiele produktów.