PŁYTA GAZOWA
KGH 6464 COPPER
Wybierz produkt nagrodzony
Diamentem Meblarstwa 2023!

MIEDZIANY
DESIGN

Marzysz o niesztampowej aranżacji kuchni, która będzie Cię zachwycać każdego dnia i zrobi wrażenie na Twoich gościach? Z serią urządzeń Copper, kuchnia odzwierciedlająca Twój charakter jest na wyciągnięcie ręki! Czarna płyta gazowa KGH 6464 ze szlachetnym miedzianym akcentem doda smaczku całemu wnętrzu i stworzy piękną kompozycję z innymi dodatkami w tym kolorze.

PALNIK
TURBO

Idealny do przygotowywania potraw w dużych garnkach i patelniach. Równomierne i szybkie smażenie bez przypalonych naczyń, z zachowaniem wszystkich składników odżywczych jest teraz możliwe!

AUTOMATYCZNA
ZAPALARKA

Wystarczy jeden ruch ręki, by uruchomić palniki. Koniec z oparzeniami i wiecznie psującymi się zapalniczkami!

ZABEZPIECZENIE
PRZECIW
WYPŁYWOWI
GAZU

Funkcja chroni przed ulatnianiem się gazu, gdy palnik przypadkowo zgaśnie, na przykład poprzez zdmuchnięcie czy zalanie. W takim przypadku natychmiast odcinany jest dopływ gazu.

RUSZTY
ŻELIWNE

Zapewniają stabilność nawet podczas przesuwania ciężkich garnków i patelni. Zapomnij o niestabilnych rusztach, z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami – teraz wystarczy je umieścić w zmywarce.

4 PALNIKI

Płyta została wyposażona w cztery, różnej wielkości, palniki, które pozwalają na równoczesne przygotowywanie kilku potraw, w tym palnik turbo. Dzięki temu bez problemu dostosujesz palnik do wielkości garnka i rodzaju przygotowywanej potrawy.

SZKŁO
HARTOWANE

Hartowane szkło gwarantuje wytrzymałość i bezpieczeństwo. Osadzone na szkle palniki wyglądają bardzo estetycznie, a gładka szklana powierzchnia zapewnia łatwe utrzymanie czystości.

STEROWANIE
Z FRONTU

Pokrętła umieszczone na froncie płyty zapewniają łatwy dostęp do palników, a także zaskakują niezwykłą ergonomią – wystarczy jeden ruch, aby uruchomić palnik.

Sparuj z piekarnikiem

KBO 1280 TC
COPPER