PŁYTA
INDUKCYJNA
KIH 6415-4B
Klasyczne i funkcjonalne urządzenie do Twojej kuchni. Prosta forma i funkcje, takie jak Booster czy Auto Stop sprawiają, że płyta zadowoli każdego. Wybierz urządzenie, które usprawni Twoje gotowanie i da Ci więcej wygody!

BOOSTER

Funkcja ta pozwala na rozgrzanie pól grzewczych do wysokiej temperatury w bardzo krótkim czasie. Pozwala to na zagotowanie wody czy podgrzanie potraw w zaledwie kilka chwil.

STEROWANIE
DOTYKOWE

Sterowanie płytą jest proste i natychmiastowe. Zmieniaj moc pola grzewczego za pomocą panelu dotykowego.

TIMER

Zaprogramuj czas pracy urządzenia i zyskaj pełną kontrolę nad jego działaniem. Pole grzejne wyłączy się automatycznie po upływie określonego czasu, uwalniając Cię od potrzeby czuwania nad potrawami.

BLOKADA
RODZICIELSKA

Blokada gwarantuje bezpieczeństwo, uniemożliwiając przypadkową zmianę ustawień. Dzięki funkcji dezaktywacji panelu sterowania nie musisz bać się, że Twoje pociechy włączą czy wyłącza urządzenie.

AUTO
POWER

Pole grzewcze idealnie dobrane do wielkości naczynia. Urządzenie zajmuje się tym automatycznie zużywając przy tym minimum energii.

WSKAŹNIK CIEPŁA
RESZTKOWEGO

Chroń siebie i swoją rodzinę przed poparzeniem! Kiedy pole grzejne osiągnie temperaturę powyżej 60°C na panelu kontrolnym pojawi się litera “H”.

AUTO
STOP

Płyta wyłączy się automatycznie w przypadku jej zalania. Eliminuje to ryzyko uszkodzenia urządzenia i zabudowy.

STAND-BY

Urządzenie automatycznie przechodzi w stan uśpienia, kiedy skończysz gotować. Niski pobór energii dzięki systemowi Stad-By znacząco wpływa na obniżenie rachunków za prąd.