LODÓWKA
WOLNOSTOJĄCA
KFRC 16153 NF W
Świeżość w klasycznym wydaniu
Klasyczna, biała lodówka o pojemności 240 litrów. Idealnie nadaje się dla jednej lub dwóch osób. Wewnątrz znajdziesz 3 poziomy regulowanych półek i balkoników na drzwiach, a do tego szufladę na warzywa i owoce. W zamrażalniku z kolei mamy cztery pojemne szuflady.

POJEMNIK NA
WARZYWA I OWOCE

Nie musisz codziennie odwiedzać warzywniaka, kiedy masz pod ręką pojemnik ułatwiający przechowywanie! Niska temperatura przedłuża świeżość warzyw i owoców, a odpowiedni poziom wilgotności pozwala zachować ich walory smakowe.

OŚWIETLENIE
LED

Wnętrze lodówki jest dobrze oświetlone dzięki jasnej, ale oszczędnej żarówce ledowej. Już nic się przed Tobą nie ukryje!

NOFROST

Koniec z warstwami lodu w zamrażalniku i posklejanymi opakowaniami mrożonek! System NoFrost zmniejsza wilgotność, a przez to ogranicza osadzanie się szronu. Wolna od lodu zamrażarka mrozi wydajniej, a więc zużywa mniej prądu.

WYPOSAŻENIE

Na wyposażeniu lodówki, oprócz półek i szuflad, znajdziesz też pojemnik na jajka oraz tackę na lód.

AUTOMATYCZNE
ODSZRANIANIE

Zapomnij o czasochłonnym rozmrażaniu lodówki. Powstała woda jest odprowadzana na zewnątrz w postaci pary. Pomaga to utrzymać urządzenie w czystości. Twoje produkty, jak i samo urządzenie zostają wolne od szronu i lodu.

MOŻLIWOŚĆ
PRZEŁOŻENIA

Możliwość przełożenia drzwi zwiększa możliwości aranżacyjne – w zależności od warunków technicznych Twojej kuchni, zamontuj drzwi chłodziarki po lewej lub prawej stronie, tak, jak Ci wygodnie.

DEMONTOWALNA
USZCZELKA

Dzięki uszczelce temperatura wewnątrz chłodziarki utrzymywana jest na odpowiednio niskim poziomie, a dłuższą żywotność sprzętu zapewnia możliwość wymiany uszczelki na nową w dowolnym momencie.