PRALKA O
ZAŁADUNKU 6 KG
KFWM I 6401
Pralka 6 kg o głębokości 42 cm
W odpowiedzi na potrzeby posiadaczy małych mieszkań.

SLIM
DESIGN

Małe mieszkania wymagają przemyślanych rozwiązań. Dlatego stworzyliśmy pralkę o zmniejszonej głębokości 41,6 cm. Dzięki temu nawet na niedużej przestrzeni zmieścisz urządzenie o standardowej pojemności 6 kg.

SYSTEM
ECO LOGIC

Oszczędzaj wodę i energię elektryczną dzięki inteligentnemu systemowi, uruchamiającemu się przy częściowym załadunku pralki.

15
PROGRAMÓW

Zróżnicowane pod względem intensywności zabrudzeń i rodzaju tkanin programy pomogą Ci uzyskać najlepsze efekty prania i zadbać o Twoje ubrania.

1000
OBR./MIN.

Prędkość wirowania świadczy o efektywności urządzenia. W modelu KFWM I 6401 prędkość ta wynosi aż 1000 obr./min, co zapewnia wysoką skuteczność usuwania nadmiaru wody z ubrań.

WYMIENNE
ŁOŻYSKA

Marka Kernau umożliwia wymianę łożysk bębna piorącego. Są to elementy najbardziej podatne na uszkodzenia po latach użytkowania. Możesz je bez problemu wymienić i dalej korzystać z pralki.

KONTROLA
ILOŚCI PIANY

Zdarza się, że przesadzimy z ilością detergentu. Pralka Kernau ma system, który wykrywa nadmierną ilość piany i wypłukuje detergent, zabezpieczając Twój dom przed zalaniem.

BLOKADA
RODZICIELSKA

Blokada zagwarantuje bezpieczeństwo, uniemożliwiając przypadkową zmianę ustawień. Dzięki funkcji dezaktywacji panelu sterowania nie musisz bać się, że Twoje pociechy włączą czy wyłączą urządzenie.

ŁATWE
PRASOWANIE

Oszczędź czas spędzony na prasowaniu! Uruchamiając funkcję łatwego prasowania, zyskasz o wiele mniej zagniecione ubrania. Mniej rzeczy do prasowania to również niższe rachunki za prąd.

PROGRAM
SZYBKI 15'

Odśwież swoje ubrania już w 15 minut! Czasem Twoje ubrania nie wymagają długiego prania, a jedynie odświeżenia.

OPÓŹNIONY
START

Załaduj pralkę i ustaw optymalny czas rozpoczęcia pracy, np. aby skorzystać z tańszej taryfy na prąd.

WYŚWIETLACZ
DIODOWY LED

Elektroniczny wyświetlacz zamontowany w pralce wraz z przyciskami pozwala na wybór dodatkowych funkcji. To tutaj możesz mi.in. wybrać temperaturę prania, zdecydować o opóźnieniu startu czy wybrać dodatkowe płukanie.

REGULOWANE
NÓŻKI

Nie potrzebujesz pomocy fachowca, aby prawidłowo ustawić urządzenie. Regulowane nóżki w pralkach i suszarkach Kernau umożliwiają odpowiednie wypoziomowanie urządzenia.