ZMYWARKA
DO ZABUDOWY 60 CM
KDI 6443 I
Zmywaj oszczędnie i do czysta ze zmywarką KDI 6443 I.
Zmywając w zmywarce Kernau zużyjesz tylko 12 litrów wody, podczas gdy w trakcie zmywania ręcznego zużyłbyś aż 38 litrów na tę samą ilość naczyń. Zużyjesz o 3 razy mniej wody!

PROGRAM
ECO

Dla dodatkowej oszczędności wody i energii używaj programu Eco. Wydłużony czas namaczania naczyń sprawia, że nie ma potrzeby podgrzewania wody do bardzo wysokich temperatur, by naczynia były idealnie czyste.

12
KOMPLETÓW

W zmywarce KDI 6443 I za jednym zmywaniem zyskasz 12 kompletów czystych naczyń. Odpowiednio skonstruowane kosze sprawiają, że bez problemu ułożysz kubki, talerze, garnki i większe naczynia.

POŁOWA
ZAŁADUNKU

Nie czekaj aż zmywarka zapełni się w całości, by zmywać oszczędnie. Z funkcją połowy załadunku urządzenie zużyje znacznie mniej wody i energii.

AQUASTOP

Twój dom jest zabezpieczony przed zalaniem dzięki specjalnemu czujnikowi. W przypadku wykrycia wycieku, urządzenie automatycznie odcina dopływ wody.

4 PROGRAMY

Nie martw się o rezultaty zmywania przy trudnych zabrudzeniach. Oprócz programu codziennego urządzenie ma też inne programy, które zmywają z jeszcze większą intensywnością.

OPÓŹNIENIE
STARTU

Możesz ustawić pracę zmywarki tak, by rozpoczęła mycie z opóźnieniem, nawet do 19 godzin.

CZUJNIK
BRAKU SOLI

Sól ma ogromne znaczenie dla żywotności i efektywnego działania urządzenia. Dlatego, kiedy zdarzy Ci się zapomnieć wsypać sól, zmywarka samz Ci o tym przypomni.

KLASA
ENERGETYCZNA E

Pozwala sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Zużycie energii elektrycznej na 100 cykli to w modelu KDI 6443 I zaledwie 92 kWh.