ZMYWARKA DO
ZABUDOWY 45 CM
KDI 4643.1
Oszczędza Twój czas i wodę!
Zmywając w zmywarce Kernau, zużyjesz o 3 razy mniej wody niż podczas zmywania ręcznego. Dlatego jest to idealny model do kawalerki, dla jednej lub dwóch osób.

SZEROKOŚĆ
45 CM

Zmywarka o takiej szerokości to idealne rozwiązanie do małej kuchni, w której liczy się każdy centymetr.

PROGRAM
ECO

Dla dodatkowej oszczędności wody i energii używaj programu Eco. Wydłużony czas namaczania naczyń sprawia, że nie ma potrzeby podgrzewania wody do bardzo wysokich temperatur, by naczynia były idealnie czyste.

POŁOWA
ZAŁADUNKU

Nie czekaj aż zmywarka zapełni się w całości, by zmywać oszczędnie. Z funkcją połowy załadunku urządzenie zużyje znacznie mniej wody i energii.

6 PROGRAMÓW

Dopasowane do różnego stopnia zabrudzenia i różnego rodzaju naczyń programy gwarantują doskonałe efekty mycia za każdym razem. Wśród nich znajdziesz program do trudnych zabrudzeń, higieniczny 70oC, oszczędny, czy szybki 30 min.

AQUASTOP

Twój dom jest zabezpieczony przed zalaniem dzięki specjalnemu czujnikowi. W przypadku wykrycia wycieku, urządzenie automatycznie odcina dopływ wody.

10
KOMPLETÓW

W domu dwuosobowej rodziny czy singla czekanie aż zmywarka się zapełni trwa czasem kilka dni, co powoduje, że pojawia się w niej brzydki zapach. Zmywarka o załadunku 10 kompletów rozwiązuje ten problem - możesz zmywać oszczędnie codziennie lub co drugi dzień.

OPÓŹNIENIE
STARTU

Możesz ustawić pracę zmywarki tak, by rozpoczęła mycie z opóźnieniem, nawet do kilkunastu godzin.

CZUJNIK
BRAKU SOLI

Sól ma ogromne znaczenie dla żywotności i efektywnego działania urządzenia. Dlatego, kiedy zdarzy Ci się zapomnieć wsypać sól, zmywarka sama Ci o tym przypomni.

KLASA
ENERGETYCZNA E

Pozwala sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Zużycie energii elektrycznej na 100 cykli to w modelu KDI 4643.1 zaledwie 76 kWh.