LODÓWKA
WOLNOSTOJĄCA
KFRC 20163.1 NF IX
Świeżość w stylowej odsłonie
Przechowuj produkty stylowo i wygodnie, dzięki dużej pojemności i przejrzystemu układowi półek. To większa kontrola i mniej zmarnowanej żywności.

NO FROST
MULTICOOLING

System chłodzenia NoFrost Multi Cooling to niezależny obieg powietrza dla zamrażarki i chłodziarki. Dzięki temu zapachy z komory chłodzenia nie przechodzą do zamrażarki. Co więcej, w obu komorach utrzymywany jest optymalny dla każdej z nich poziom wilgotności, i obie będą wolne od szronu.

INOX
LOOK

Chłodziarko-zamrażarka w klasycznym wykończeniu stali nierdzewnej, na której nie znajdziesz żadnych odcisków palców. Wszystko dzięki zastosowanej powłoce Inox Look. Stanie się praktycznym i efektywnym elementem Twojej kuchni.

POJEMNIK NA
WARZYWA I OWOCE

Nie musisz codziennie odwiedzać warzywniaka, kiedy masz pod ręką pojemnik ułatwiający przechowywanie! Niska temperatura przedłuża świeżość warzyw i owoców, a odpowiedni poziom wilgotności pozwala zachować ich walory smakowe.

FUNKCJA
SUPER FREEZE

Pozwala w ekspresowym zamrozić produkty dzięki szybkiemu obniżeniu temperatury, dla zachowania ich jakości oraz składników odżywczych.

OŚWIETLENIE
LED

Zastosowane w lodówce oświetlenie LED, choć pobiera niewiele energii, jest jasne. Dzięki temu bez problemu będziesz widzieć całą jej zawartość.

DEMONTOWALNA
USZCZELKA

Dzięki uszczelce temperatura wewnątrz chłodziarki utrzymywana jest na odpowiednio niskim poziomie, a dłuższą żywotność sprzętu zapewnia możliwość wymiany uszczelki na nową w dowolnym momencie.

FUNKCJA SUPER
COOL

Maksymalnie krótki czas chłodzenia to gwarancja zachowania świeżości i wartości odżywczych przechowywanych produktów.

MOŻLIWOŚĆ
PRZEŁOŻENIA
DRZWI

Możliwość przełożenia drzwi zwiększa możliwości aranżacyjne – w zależności od warunków technicznych Twojej kuchni, zamontuj drzwi chłodziarki po lewej lub prawej stronie, tak, jak Ci wygodnie.

STEROWANIE
ELEKTRONICZNE

Intuicyjny panel sterowania, umieszczony na froncie urządzenia, ułatwia precyzyjny wybór temperatury i funkcji, takich jak funkcja szybkiego schładzania czy przyspieszonego zamrażania.

FUNKCJA
ECO

O domowy budżet zadba funkcja Eco, która automatycznie ogranicza zużycie energii, kiedy tylko pojawi się taka sposobność, na przykład, kiedy w chłodziarce znajduje się niewiele produktów.