KBH 0460 B
STEAM SENSOR
POZNAJ
INTELIGETNY
BEZOBSŁUGOWY
OKAP
Urządzenie samo się włącza
i reguluje moc dzięki
wbudowanym sensorom.
JAK TO DZIAŁA?
TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE
KUCHENNEJ WYGODY
Model KBH 0460 B Steam Sensor od Kernau to okap do zabudowy z czujnikami zapachu, wilgotności i temperatury. Dzięki nim samoczynnie rozpocznie swoją pracę w chwilkę po tym, kiedy zaczniesz coś gotować. Wystarczy, że raz ustawisz tryb automatyczny, by okap stał się bezobsługowy. Zyskasz świeże powietrze w kuchni i wolne ręce! Teraz możesz skupić się w całości na gotowaniu.
KBH 0460 B STEAM SENSOR
POZNAJ JEGO MOŻLIWOŚCI

DUŻA
WYDAJNOŚĆ

Okap osiąga wydajność nawet do 660 m3/h. Taki poziom zapewnia szybkie i skuteczne pozbywanie się kuchennych zapachów i oparów, nawet tak mocnych, jak zapach smażonej ryby.

TRYB
AUTOMATYCZNY

Ustaw tryb auto, by okap uruchamiał się samoczynnie i dobierał prędkość do intensywności gotowania. Czujniki pary, zapachu i temperatury będą monitorowały stan powietrza pod okapem.

TRYB
MANUALNY

Jeśli wolisz samodzielnie kontrolować pracę okapu, wybierz tryb manualny, w którym zarówno włączanie, jak i dobór biegu są po Twojej stronie.

PRACA JAKO
WYCIĄG LUB
POCHŁANIACZ

Urządzenie nadaje się do niemal każdej kuchni. Może ono pracować jako wyciąg, a także jako pochłaniacz - kiedy nie ma dostępu do ciągu wentylacyjnego.

4 STOPNIE
PRACY

Cztery zróżnicowane poziomy mocy powodują, że okap będzie pracował optymalnie, niezależnie od tego, czy tylko podgrzewasz potrawę czy smażysz na mocnym ogniu.

STEROWANIE
SOFT TOUCH

Estetyczne i mięciutkie przyciski ułatwiają wybór pożądanego biegu okapu.