PŁYTA GAZOWA
KGH 4346.1 T CI B

LINIA 45

Płyta gazowa z linii o szerokości 45 cm to sposób na stworzenie pięknej i funkcjonalnej przestrzeni w kuchni o niewielkim metrażu. Dla pełni funkcjonalności małego wnętrza połącz ją z piekarnikiem do zabudowy KGH 4346.1 T CI B wyposażony w Termoobieg 3D, który gwarantuje perfekcyjnie dopieczone potrawy za każdym razem.

AUTOMATYCZNA
ZAPALARKA

Wystarczy jeden ruch ręki, by uruchomić palnik. Koniec z oparzeniami i wiecznie psującymi się zapalniczkami!

3 PALNIKI

Płyta wyposażona została w 3, różnej wielkości palniki, które pozwalają na równoczesne przygotowanie kilku potraw. Możesz jednocześnie przygotowywać pełnowartościowy obiad, smakowitą kolację na ciepło albo posiłki do pracy.

STEROWANIE
Z FRONTU

Pokrętła umieszczone na froncie piekarnika zapewniają łatwy dostęp do palników, a także zaskakują niezwykłą ergonomią – wystarczy jeden ruch, aby uruchomić palnik.

SZKŁO
HARTOWANE

Płyta Palniki gazowe osadzone na szkle to połączenie gotowania na gazie z wysoką elegancją powierzchni szklanej, spełniającą funkcję estetyczną w naszej kuchni. Łatwość czyszczenia płyty znacząco poprawia komfort codziennego użytkowania.

ZABEZPIECZENIE
PRZECIW- WYPŁYWOWE GAZU

Funkcja chroni przed ulatnianiem się gazu, gdy palnik przypadkowo zgaśnie, na przykład poprzez zdmuchnięcie czy zalanie – jego dopływ odcinany jest automatycznie.

CZARNY
KOLOR

Czarna płyta gazowa daje szerokie możliwości aranżacyjne. Palniki umieszczone na szklanej tafli idealnie sprawdzą się w kuchniach entuzjastów estetycznych, a zarazem funkcjonalnych rozwiązań.

ŻELIWNE
RUSZTY

Zapewniają stabilność podczas przesuwania nawet ciężkich garnków i patelni. Zapomnij o niestabilnych rusztach, z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami – teraz wystarczy umieścić je w zmywarce.

PALNIK
TURBO

Idealny do przygotowywania potraw w dużych garnkach i patelniach. Równomierne i szybkie smażenie bez przypalonych naczyń, z zachowaniem wszystkich składników odżywczych jest teraz możliwe!