OKAP DO ZABUDOWY
KBH 2260 B
Piękny i ponadczasowy
Czyste powietrze w kuchni za sprawą okapu do zabudowy o szerokości 60cm. Sprawdzi się zarówno do małej, dwupalnikowej płyty, jaki klasycznej czteropalnikowej.

ZABUDOWANY
W SZAFCE

Zabudowany w szafce kuchennej bezpośrednio nad płytą grzewczą. Jest niemal niewidoczny dla oczu i świetnie spełnia swoje zadanie pochłaniania kuchennych oparów.

PRACA JAKO WYCIĄG
LUB POCHŁANIACZ

Wychodząc naprzeciw warunkom technicznym każdej kuchni, okapy marki Kernau mogą pracować w dwóch obiegach - otwartym lub zamkniętym jako pochłaniacz. To szczególne ułatwienie, gdy nie masz możliwości podłączenia urządzenia do komina.

STEROWANIE PRZYCISKAMI
PUSH PUSH

Prędkość pracy wentylatora wybierzesz za pomocą intuicyjnych i czytelnych przycisków typu Push Push. Z ich pomocą włączysz również oświetlenie.

MINIMALISTYCZNY
DESIGN

Prosta forma i minimalistyczny design są gwarancją, że urządzenie przez wiele lat nie wyjdzie z mody i znajdzie miejsce w wielu kuchennych aranżacjach.

LISTWA LED

Dobre oświetlenie w kuchni to podstawa. Dlatego w naszym okapie zamontowaliśmy nowoczesną, jasną i energooszczędną listwę LED. Jej światło zdecydowanie poprawia komfort gotowania.

FILTR
ALUMINIOWY

Filtry skutecznie zatrzymują cząsteczki tłuszczu, chroniąc Twoje meble i firany przed zabrudzeniem. Estetyczne zatrzaski ułatwiają ich wyjęcie i wyczyszczenie. Filtry są niewielkich rozmiarów, byś mógł je sprawnie umyć, gdy tylko jest taka potrzeba.

WYSOKA
WYDAJNOŚĆ

Zamontowane turbiny pochłaniają opary powstałe podczas gotowania z prędkością 410 m3/h. Kuchnia pozostawiona jest nieprzyjemnych zapachów oraz cząsteczek tłuszczu.

3 STOPNIE
PRACY

3-stopniowa regulacja mocy pozwala na dostosowanie intensywności pracy wentylatora do stopnia powstałych oparów. Okap KBH 2260 B to inteligentne urządzenie, które zapewnia pracę w rytmie Twojej kuchni.

CZARNE
SZKŁO

Front okapu został wykonany ze szkła w kolorze czarnym. Nie dość, że jest dzięki temu łatwy w czyszczeniu, to jeszcze pięknie się prezentuje. Czarne szkło podkreśli wysmakowany styl Twojej kuchni.