PIEKARNIK ELEKTRYCZNY
KBO 0771 SK B
Doskonałe efekty za każdym razem!
Od teraz gotowanie stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Za pomocą praktycznych funkcji pieczenia stworzysz smakowite i różnorodne dania, które podbiją podniebienia! Pojemność 78 litrów to wystarczająco dużo miejsca, by sprostać potrzebom zarówno codziennego gotowania, jak i przygotowywania większych posiłków na specjalne okazje.

78 LITRÓW
POJEMNOŚCI

Piekarnik o takiej pojemności to doskonałe rozwiązanie. Sprosta potrzebom zarówno codziennego gotowania jak i przygotowywania posiłków na specjalne przyjęcia.

TERMOOBIEG
3D

Innowacyjna technologia łącząca grzałkę kołową z wentylatorem, zapewniająca równomierną temperaturę we wnętrzu piekarnika. Pozwala to na jednoczesne przyrządzanie kilku potraw na różnych poziomach, oszczędzając czas i energię.

OCHRONA

Drzwi piekarnika zostały wyposażone w potrójne szło, które chroni przed poparzeniem. Piekarnik jest również wyposażony w system chłodzenia obudowy. Dzięki temu zewnętrzne ściany piekarnika pozostają chłodne w dotyku, co minimalizuje uszkodzenie mebli kuchennych przez wysoką temperaturę.

KLASA A

Piekarnik KBO 0771 SK B jest urządzeniem o wysokiej klasie energetycznej A. Dzięki temu Twoje rachunki za energię elektryczną będą niższe.

TIMER

Odpowiedni czas pieczenia to sekret perfekcyjnych wypieków. Po jego upływie piekarnik wyłączy się automatycznie i zasygnalizuje dźwiękiem, że potrawa jest gotowa.

EMALIA ŁATWA
W CZYSZCZENIU

Wnętrze piekarnika pokryte jest specjalną emalią, która ułatwia czyszczenie. Dzięki temu utrzymanie urządzenia w czystości jest bardzo proste i z łatwością usuniesz każde zabrudzenie.

CHŁODZENIE
OBUDOWY
PIEKARNIKA

Urządzenie pozostaje chłodne w dotyku dzięki pracy wentylatora, który działa przez cały czas grzania piekarnika i po jego wyłączeniu. W ten sposób meble są chronione przed uszkodzeniem, a użytkownicy przed niechcianymi oparzeniami.

8 FUNKCJI
PIECZENIA

Jeszcze więcej możliwości dla perfekcyjnego pieczenia! Odkryj cały wachlarz możliwości, jakie oferuje Ci piekarnik z 8 funkcjami pieczenia i ciesz się idealnie przygotowanymi potrawami!

INTUICYJNE
STEROWANIE

Intuicyjne zewnętrzne pokrętła umożliwiają szybką regulację temperatury i wybór odpowiedniego programu pieczenia. Pozwól, by piekarnik przejął kontrolę, a Ty ciesz się perfekcyjnymi daniami każdego dnia.W ZESTAWIE:
Emaliowana blacha do pieczenia
Ruszt
Prowadnice teleskopowe